Download de brochure

Begeleiding

Voer a.u.b. een geldig E-mail adres in.
Voer a.u.b. een Name in.
april 2020
ma
di
wo
do
vr
za
zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Alle events deze maand

5 april 2020

bandrepetitie met solisten voice of Almelo (Naxt)

7 april 2020

uiterste datum inschrijven herkansers bovenbouw

9 april 2020

Anglia-examen klas 3 tto

9 april 2020

11.30 uur Goede weekviering

10 april 2020

Goede Vrijdag

13 april 2020

tweede paasdag

14 april 2020

herkansing periode 3, 5h en 6v

15 april 2020

19.30 uur Voice of Almelo Theaterhotel

16 april 2020

klas 1 Urenco

16 april 2020

herkansingen 4h, 4v en 5v periode 1 en/of 2

17 april 2020

herkansingen 4h, 4v en 5v periode 1 en/of 2

17 april 2020

klas 1 Urenco

17 april 2020

jongens klas 1-2, meisjes klas 1-2, jongens klas 3-4, meisjes klas 3-4 regiofinale 5 kamp atletiek bij HAC ’63 in Hoogeveen

20 april 2020

herkansingen 4h, 4v en 5v periode 1 en/of 2

21 april 2020

herkansingen 4h, 4v en 5v periode 1 en/of 2

21 april 2020

19.30 uur ouderklankbordgroep bovenbouw

22 april 2020

laatste lesdag examenklassen

23 april 2020

meivakantie

24 april 2020

meivakantie

27 april 2020

meivakantie

28 april 2020

meivakantie

29 april 2020

meivakantie

30 april 2020

meivakantie

1 mei 2020

meivakantie

4 mei 2020

meivakantie

5 mei 2020

meivakantie

6 mei 2020

start roosterperiode 4

12 mei 2020

workshop ‘Ringtones’ voor klas 2

13 mei 2020

workshop ‘Ringtones’ voor klas 2

19 mei 2020

verkeersactiviteit klas 1, 2 en 3

19 mei 2020

19.30 uur Ouderraad (5)

20 mei 2020

12.25-16.05 uur klas 3 Adviseurs van de Toekomst

22 mei 2020

school vrij

24 mei 2020

Suikerfeest

28 mei 2020

klassen 2 en 3 TTO naar Brussel

1 juni 2020

tweede pinksterdag

2 juni 2020

12.25-16.05 uur klas 3 Adviseurs van de Toekomst

4 juni 2020

klas 3A en 3B naar Provinciehuis Zwolle (eindevenement Adviseurs van de Toekomst)

10 juni 2020

19.00 uur alle geslaagde leerlingen komen op school voor de voorlopige cijferlijst (mentoren)

11 juni 2020

15.00 uur Graduation Party

12 juni 2020

veldwerkdag 4H/V biologie (hele dag)

15 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III

16 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III

17 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III

18 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III

19 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III

20 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III

21 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III