Download de brochure

Begeleiding

Voer a.u.b. een geldig E-mail adres in.
Voer a.u.b. een Name in.
mei 2020
ma
di
wo
do
vr
za
zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Alle events deze maand

28 mei 2020

klassen 2 en 3 TTO naar Brussel

1 juni 2020

tweede pinksterdag

1 juni 2020

Tweede Pinksterdag - vrije dag

2 juni 2020

12.25-16.05 uur klas 3 Adviseurs van de Toekomst

3 juni 2020

Verkeersactiviteit: Veilig uit, Veilig thuis, klas 3

4 juni 2020

klas 3A en 3B naar Provinciehuis Zwolle (eindevenement Adviseurs van de Toekomst)

8 juni 2020

PWW leerjaar 2 en 3 mavo

9 juni 2020

PWW leerjaar 2 en 3 mavo

10 juni 2020

PWW leerjaar 2 en 3 mavo

10 juni 2020

19.00 uur alle geslaagde leerlingen komen op school voor de voorlopige cijferlijst (mentoren)

11 juni 2020

PWW leerjaar 2 en 3 mavo

11 juni 2020

15.00 uur Graduation Party

11 juni 2020

1e t/m 4e lesuur CAO-ontwikkeltijd (reguliere lessen vervallen)

12 juni 2020

PWW leerjaar 2 en 3 mavo

12 juni 2020

veldwerkdag 4H/V biologie (hele dag)

15 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III

15 juni 2020

kennismakingsmiddag nieuwe brugklasleerlingen

15 juni 2020

19.00-19.45 uur ouderavond ICT-rijk onderwijs (nieuwe leerlingen klas 1, instroom klas 2 en 3

15 juni 2020

19.45-20.15 uur kennismaking ouders nieuwe leerlingen leerjaar 1 en mentoren leerjaar 1

16 juni 2020

Engelandreis

16 juni 2020

Zeilkamp

16 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III

16 juni 2020 t/m 23 juni 2020

CSPE PIE en E&O leerjaar 3

17 juni 2020

Engelandreis

17 juni 2020

Zeilkamp

17 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III

18 juni 2020

Engelandreis

18 juni 2020

Zeilkamp

18 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III

18 juni 2020

09.00 uur deadline opgave SE herkansing klas 3

19 juni 2020

Engelandreis

19 juni 2020

Zeilkamp

19 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III

20 juni 2020

Engelandreis

20 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III

21 juni 2020 t/m 22 juni 2020

PWW-III

22 juni 2020

Sportdag klas 2 (08:10-13:00 uur)

22 juni 2020

PWW leerjaar 1 en 3 h en h/v

22 juni 2020

08.30-10.10 uur herkansingen SE klas 3

22 juni 2020

Cultuurdag Rode Loper klas 1

22 juni 2020

Boekinname klas 4

23 juni 2020

Sportdag klas 1 (08:10-13:00 uur)

23 juni 2020

PWW leerjaar 3 h en h/v

23 juni 2020

Sportdag klas 1

23 juni 2020

08.30-13.40 uur cultuurdag muziek video klas 2

23 juni 2020

14.30-15.30 uur kennismakingsmiddag nieuwe leerlingen klas 3 met nieuwe mentoren (T103B)

23 juni 2020

14.30-15.30 uur kennismakingsmiddag nieuwe leerlingen klas 2 met nieuwe mentoren (T106)

24 juni 2020

PWW leerjaar 1

24 juni 2020

Sportdag klas 2

25 juni 2020

Boeken inleveren